FANDOM


Ta funkcja nie jest obecnie dostępna na nowych wiki używających Unified Community Platform.
Sprawdź tę stronę pomocy aby dowiedzieć się więcej na temat nowej platformy.
Editcount

Przykładowy wygląd licznika edycji

Licznik edycji jest stroną specjalną, ukazującą wszystkie edycje w każdej przestrzeni nazw. Wystarczy wejść na tę stronę, wpisać nick danego użytkownika, wcisnąć przycisk Przejdź, a wówczas otrzymamy statystyki edycji dotyczące użytkownika.

Pamiętaj, że nawet najdrobniejsza zmiana w nicku może zmienić wynik – pokazać innego użytkownika lub nie wyświetlić nic. Nazwa musi być dokładnie przepisana, z uwzględnieniem znaków diakrytycznych i wielkich liter. Wyniki są pokazywane w dwóch tabelach – jedna pokazuje statystyki użytkownika na wiki, na której wysłano zapytanie, zaś druga tabela to statystyki globalne, dla edycji użytkownika na wszystkich wiki.

Używanie

  • Fraza [[Specjalna:Licznik edycji/Nazwa użytkownika]] da bezpośredni link do licznika edycji.
  • Fraza {{Specjalna:Licznik edycji/Nazwa użytkownika}} wyświetli liczbę edycji danego użytkownika na wiki, na której została wpisana fraza.
  • Fraza {{Specjalna:Licznik edycji/Nazwa użytkownika/Nazwa przestrzeni}} wyświetli liczbę edycji danego użytkownika w danej przestrzeni na wiki, na której została wpisana fraza.

Dane globalne

Kolumna Wszystkie wiki nie jest aktualizowana natychmiastowo. Ładowana jest ona w sposób pośredni, dlatego zdarzają się sytuacje, np. podczas zamknięcia serwerów, w święta czy na wakacjach, kiedy dane ładowane są z dużym opóźnieniem bądź wynoszą zero. Proszę nie panikować, w żadnym wypadku dane nie zostały utracone. Prosimy wówczas o odświeżenie strony po pewnym czasie.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.